Školská jedáleň - Bernolaková 16 Košice

Zabezpečujeme komplexné stravovanie pre vaše deti ...

Prihlasovanie na stravovanie v škol. roku 2020/2021

Dobrý deň prajem,

ešte je skoro rozprávať o novom školskom roku, ale predsa aspoň nejaké informácie by sa asi zišli. V priebehu pár dní, týždňov pribudne na stránke online formulár na prihlásenie Vášho dieťaťa na stravovanie v školskom roku 2020/2021. Bude aktívny teda použiteľný až koncom mája, resp. v júni, nakoľko skôr to ani nie je nutné.

Postup na prihlásenie dieťaťa na stravovanie:

1. zákonný zástupca vyplní online formulár na stránke www.sjke.sk/bernolakova. Budem sa snažiť odoslať Vám potvrdenie o prijatí Vašej prihlášky, možno to pôjde automaticky =)

2. hneď ako to bude možné, prosím zakúpiť si v priestoroch jedálne čip v hodnote 1,00€ (iba tí stravníci, ktorý ešte čip nemajú!). Je potrebný a nutný kvôli evidencii a tiež kvôli rôznym vyúčtovaniam stravného, či už pre základné školy alebo pre Úrad práce, soc. vecí a rodiny kvôli štátnej dotácii. Bez aktívneho čipu nevieme dieťaťu poskytnúť obed.

Je tiež ešte neisté ako to bude so štátnou dotáciu na stravovanie. Hneď ako budem mať nejaké nové informácie, budú zverejnené na stránke školskej jedálne.

DIÉTNE STRAVOVANIE : prosím rodičov, ktorých deti majú lekárom nariadené diétne stravovanie( bezlepková, diabetická d.), aby si počas prázdnin vybavili potvrdenie od ODBORNÉHO LEKÁRA (gastro, alergo....nestačí potvrdenie od všeobecného lekár)

DONÁŠKA DIÉTNEJ STRAVY : je potrebné si požiadať o donášku priamo Mesto Košice, spolu so žiadosťou zaslať aj potvredenie od lekára

 

Zatiaľ Vám ďakujem za prečítanie a prajem Vám pevné zdravie a dúfam, že sa všetci čoskoro stretneme =) 

Pekný deň

 

 

© 2012 Školská jedáleň - Bernolaková 16, Košice 040 01, všetky práva sú vyhradené.